wróć do zakresu usług

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, sprawo spółek, obsługa prawna  

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcą, jak również spółek prawa handlowego. Posiadamy doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Pomagamy w zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym doradzamy, co do wyboru optymalnej struktury pod konkretną działalność. Doradzamy w opracowaniu umów, statutów spółek.

Reprezentujemy Naszych Klientów do uzyskania postanowienia Sądu o wpisie do rejestru przedsiębiorców. Doradzamy w zakresie bieżących spraw. Stale współpracujemy z biurami rachunkowymi, księgowymi, doradcami podatkowymi, kancelariami notarialnymi. W niedalekiej przyszłości Nasza Kancelaria – będzie oferowała w ramach jednej siedziby w pełni kompleksową pomoc prawną świadczoną przez jeszcze większy zespół adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, księgowych, notariuszy – w ramach jednej nowoczesnej siedziby.

Przygotowujemy projekty zmian umów spółek, dokumentację związaną ze zgromadzeniami wspólników, uchwały, Protokoły zgromadzeń, a także akty wewnętrzne regulujące funkcjonowanie organów spółek. Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu spółek w postępowaniach przed sądami, wydziałami gospodarczymi (w tym sądami rejestrowymi, a także w ramach postępowań upadłościowych) w zakresie prawa korporacyjnego.

Oferujemy doradztwo prawne w zakresie umów, przy sporządzaniu projektów i negocjowania umów w tym zarówno umów gospodarczych, ogólnych warunków umów, umów zawieranych z udziałem konsumentów. Kancelaria od początku swego istnienia stale obsługuje firmy z różnych branż, w tym poczynając od indywidualnych przedsiębiorców, spółki prawa handlowego. Obsługujemy firmy z branży handlowej, nieruchomości (w tym zarządzenie nieruchomościami), budowlanej (zarówno wykonawców, w tym firmy budujące obiekty handlowe wielkopowierzchniowe, stacje paliw, jak również Inwestorów, architektów, kierowników robót, inspektorów nadzoru). Posiadamy również doświadczenie w zakresie obsługi jednostek budżetowych. W zwiazku z obsługą prawną w/w podmiotów posiadamy doświadczenie w procesach gospodarczych, w tym w sprawach z zkaresu prawa budowlanego, sporów handlowych, itp.