Nasza oferta

Gwarantujemy swoim Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prawem cywilnym, gospodarczym, prowadzeniem działalności gospodarczej, a także prawem karnym, karnym skarbowym oraz w sprawach odszkodowawczych.

Atutem kancelarii jest połączenie wiedzy, doświadczenia oraz młody i kreatywny zespół, który pomoże w rozwiązaniu każdego problemy prawnego.

Prawo karne
Prawo karne

Prawo karne

w tym prawo karne skarbowe (KKS), sprawy karne gospodarcze

Pomagamy w sprawach karnych, poczynając od oskarżonych o tzw. pospolite przestępstwa, jak: kradzież, jazda pod wpływem alkoholu, przez sprawy poważne sprawy karne, w tym karne (...)

Prawo cywilne
Prawo cywilne

Prawo cywilne

w tym odszkodowania, windykacja należności, egzekucja

Sprawy cywilne Pomagamy naszym Klientom w sprawach cywilnych. Poczynając od spraw o zapłatę, w których występujemy zarówno po stronie powodów, jak również pozwanych.  Prowadzimy również (...)

Prawo gospodarcze
Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

w tym prawo spółek, obsługa prawna

Prawo gospodarcze, sprawo spółek, obsługa prawna  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną przedsiębiorcą, jak również spółek prawa handlowego. Posiadamy doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. (...)

Prawo rodzinne i opiekuńcze
Prawo rodzinne i opiekuńcze

Prawo rodzinne i opiekuńcze

w tym sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z problematyką prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa spadkowego:  - sprawy o rozwód i separację  - sprawy dotyczące pozbawienia (...)

Prawo pracy
Prawo pracy

Prawo pracy

w tym sprawy o zapłatę, ustalenie stosunku pracy, mobbing

Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa pracy. Świadczymy ochronę prawną roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Pomagamy egzekwować wynagrodzenia za (...)

Prawo administracyjne
Prawo administracyjne

Prawo administracyjne

w tym prawo budowlane

Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; (...)

ODSZKODOWANIA
ODSZKODOWANIA

ODSZKODOWANIA

w tym w zakresie szkód na osobie, jak również w mieniu

Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach odszkodowawczych, w tym w zakresie szkód na osobie, jak również w mieniu. Szkody na osobie: działania innej osoby, działania zwierząt (...)

Prawo medyczne
Prawo medyczne

Prawo medyczne

sprawy na linii pacjent / podm. świadczące usługi medyczne

Świadczymy pomoc prawną między innymi w sprawach dotyczących błędów medycznych w zakresie odpowiedzialności karnej, cywilnej lub zawodowej, a także związane z refundacją i finansowaniem świadczeń (...)

Błędy medyczne
Błędy medyczne

Błędy medyczne

Profesjonalna pomoc w dochodzeniu roszczeń za błędy medyczne

Reprezentujemy naszych Klientów w zakresie: dochodzenia roszczeń za błędy medyczne, w tym przeciwko podmiotom leczniczym (Szpitale, Przychodnie, Gabinety Lekarskie, a także przeciwko samym lekarzom, inne), (...)

Sprawy polsko-niemieckie
Sprawy polsko-niemieckie

Sprawy polsko-niemieckie

Współpraca z adwokatami z Niemiec

Współpracujemy z adwokatami z Niemiec i innych krajów UE. W ramach zespołu Naszej Kancelarii pracują adwokaci biegle władający językiem niemieckim. 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebują porady prawnej, prosimy o kontakt z nami w celu umówienia wizyty.

Skontaktuj się z nami