Pomagamy podmiotom uczestniczącym w procesie budowlanym począwszy od nabycia nieruchomości przez realizacje inwestycji, rozliczenia pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, po kwestie związane z eksploatacją nieruchomości.

Konsultujemy stan prawny nieruchomości, przygotowujemy projekty umów nabycia nieruchomości, reprezentujemy w negocjacjach związanych z nabyciem nieruchomości. Współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Notarialnymi.

Pomagamy ocenić stan prawny danej nieruchomości, a jeśli jest taka potrzeba podejmujemy się jego porządkowania. Współpracujemy z biegłymi w zakresu wyceny nieruchomości, a także szeroko pojętego budownictwa.

Doradzamy w procedurach administracyjnych, w tym dotyczących zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego, a także reprezentację w postępowaniach sądowoadministracyjnych. Współpracujemy z inżynierami, architektami, projektantami, kierownikami robót.

Opracowujemy umowy o wspólną realizację inwestycji, w tym umów o generalną realizację inwestycji, o prace projektowe, o roboty budowlane, umów podwykonawczych, umów deweloperskich.

Doradzamy w zakresie finansowania przedsięwzięcia inwestycyjnego. Współpracujemy z podmiotami organizującymi finansowanie planowanych inwestycji. Reprezentujemy w sporach oraz w procesach pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego, w tym inwestorami, wykonawcami, podwykonawcami robót budowlanych, projektantami, architektami, oraz ubezpieczycielami.

Przygotowujemy projekty umów najmu umów dzierżawy.

Mamy doświadczenie w obsłudze wspólnot mieszkaniowych.

 

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebują porady prawnej, prosimy o kontakt z nami w celu umówienia wizyty.

Skontaktuj się z nami